Kolejny dzień w przedszkolu

W naszym przedszkolu wiele się dzieje nie tylko od święta. Dziś „Biedronki” pochwaliły się na tablicy nowymi pracami. Przypominają nimi o trwającym właśnie karnawale oraz zachęcają do dokarmiania ptaków. Piękne karmniki wykonały również przedszkolaki z grup „Misiów” i „Motylków”. Dzieci poznały różne gatunki ptaków i nazwy kierunków przestrzennych. Jak w każdy czwartek również dzisiaj wiele frajdy dostarczyły naszym podopiecznym zajęcia prozdrowotne, w których uczestniczą wszystkie chętne przedszkolaki. Zabawy ruchowe zorganizowała też maluchom z „Krasnoludków” pani Agata. „Pszczółki” bardzo ucieszyły się z nowego wystroju swojej sali. Na ścianie nad półkami pojawiły się kolorowe motyle. Zadowolone dzieci bardzo starannie wykonywały ćwiczenia oddechowe. „Żabki” natomiast zaprosiły kolegów z innych grup do wspólnej zabawy z chustą Klanzy. To zawsze gwarancja udanej zabawy!