Magiczne Andrzejki

W magicznej atmosferze, w aurze tajemniczości przebiegały dzisiejsze zajęcia w przedszkolu. Do dzieci z odległej księżycowej krainy przyleciały Czarownice Gryzelda i Brunhilda, które w przedszkolnym korytarzu przy pomocy kolorowych świateł i specjalnych rekwizytów wyczarowały bajkowy świat, by z okazji Andrzejek wywróżyć dzieciom przyszłość. Magiczna kula zdradziła, jakie zawody w przyszłości wybiorą nasze Przedszkolaki, figurki z lanego wosku pokazały, co przyniosą im najbliższe dni. Wróżba z butów wyjawiła z kolei, które z dzieci jako pierwsze zmieni stan cywilny, a magiczne serduszka powiedziały maluchom, jakie będą imiona ich mężów i żon. Radości było co niemiara! Zadowolone dzieci ruszyły w pląsy, a w nagrodę za wspólną udaną zabawę Czarownice poczęstowały je magicznymi ciastkami, które sprawią, że dzieci z "Karuzeli" już zawsze będą wesołe i zadowolone!