Jestem już przedszkolakiem!

W naszym przedszkolu miało dziś miejsce bardzo doniosłe wydarzenie: Pasowanie na Przedszkolaka!

To był wyjątkowy dzień zwłaszcza dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Maluchy bardzo przeżywały swój artystyczny debiut przed tak licznie zgromadzoną publicznością :)

Podczas uroczystości zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie w przedstawieniu, pt.:

„Czerwony Kapturek”. W roli głównej zobaczyliśmy Zosię z grupy „Misiów”. Jako Wilk wystąpił Wiktor (Żabki), jako Babcia – Zuzia (Misie), w rolę Gajowego wcielił się Filip (Żabki), Mamą Czerwonego Kapturka była pani Sylwia Grodzińska.

Wiersze recytowali: Antoni i Felicjan (Misie).

W wykonaniu wszystkich Przedszkolaków wysłuchaliśmy piosenek „Wesoła Gromada” i „Maszerują dzieci drogą”.

Występ nagrodzono burzą oklasków!

Uroczystego pasowania na Przedszkolaków, przy pomocy ogromnego ołówka, dokonały pani dyrektor punktu przedszkolnego, Linda Dąbrowska.

„Przyrzekamy co dzień rano buzię mieć zawsze roześmianą!” - ślubowały przejęte dzieci.

Wszystkie Przedszkolaki otrzymały upominki ufundowane przez Stowarzyszenie "Karuzela" - wielkie pudła z puzzlami.

Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, przygotowany przez Rodziców.

Występ małych artystów przygotowała pani Edyta Damentko, wychowawczyni grupy „Misiów”. Za scenografię odpowiadała Sylwia Grodzińska.