Życie z pasją jest ciekawsze

„Czwartki z pasją” to nasz nowy cykl zajęć dla dzieci, podczas których chcemy udowodnić, że dobrze mieć w życiu jakieś hobby. Każdego tygodnia będziemy przedstawiać im osoby o różnorodnych talentach i zainteresowaniach. Więc - jeśli twoim sposobem na życie jest śpiew, gra na instrumencie lub taniec, jeśli uprawiasz z radością jakiś sport, albo jesteś właścicielem ciekawej kolekcji, np. znaczków i chcesz swoją pasją podzielić się z naszymi przedszkolakami – napisz do nas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Najbliższe zajęcia już 29 października. Naszym pierwszym gościem będzie Magdalena Ziętek, werblistka i tamburmajor Młodzieżowej Orkiestry Dętej Moderato z Przytyka, na co dzień uczennica Technikum w Zespole Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu.

Warto rozbudzać talenty już od najmłodszych lat!